Hozier - Take Me To Church (Türkçe Çeviri) #PRIDE

Hozier - Take Me To Church (Türkçe Çeviri) #PRIDE

508 803 views | 7 Dec. 2018

Uzun zamandır Lgbt+ bireyleri ile ilgili bir video yapmak istiyordum. Belki biliyorsunuzdur Lgbt+'yi destekliyorum. İnsanlar hissettikleri aşk yüzünden suçlu tutulmamalı. Lgbt+ bireyi olmak asla bir seçim, sapıklık, sapkınlık, hastalık, utanılması gereken bir şey değildir. Hetero bireyler nasıl aşkını özgürce yaşayabiliyorsa Lgbt+ bireyleri de korkmadan aşkını özgürce yaşamalı. Lgbt+ bireyi olunmaz doğulur. Aşk aşktır. Aslında lgbt+ bireyi olmanın günah olduğunu savunan çok kişi var ama bunlar gerçekten araştırmamış kişilerdir. Tanrı önceden insanların çoğalmasını istiyordu çünkü o dönemlerde insan nüfusu azdı ve eşcinsel birleşmelerde çocuk meydana gelmiyor bu yüzden Tanrı çoğalmak için bu yönelimi yapmamanızı istedi. Lut kavmi ise gay oldukları için değil cinsel açlık yüzünden birbirleri beraber oldular. Günümüzde öyle bir nüfus sorunu olmadığı için bunda bir sorun yoktur. Aşkınızı özgürce yaşayın. Sizi seviyorum Honeys ♥

Bana ulaşmak için:

Instagram: _50sDolly_

Dm için: DamlaVibes

lyrics

My lover's got humour

She's the giggle at a funeral

Knows everybody's disapproval

I should've worshipped her sooner

If the Heavens ever did speak

She is the last true mouthpiece

Every Sunday's getting more bleak

A fresh poison each week

'We were born sick,' you heard them say it

My church offers no absolutes

She tells me 'worship in the bedroom'

The only heaven I'll be sent to

Is when I'm alone with you

I was born sick, but I love it

Command me to be well

Amen. Amen. Amen

Take me to church

I'll worship like a dog at the shrine of your lies

I'll tell you my sins so you can sharpen your knife

Offer me that deathless death

Good God, let me give you my life (x2)

If I'm a pagan of the good times

My lover's the sunlight

To keep the Goddess on my side

She demands a sacrifice

To drain the whole sea

Get something shiny

Something meaty for the main course

That's a fine looking high horse

What you got in the stable?

We've a lot of starving faithful

That looks tasty

That looks plenty

This is hungry work

Take me to church

I'll worship like a dog at the shrine of your lies

I'll tell you my sins so you can sharpen your knife

Offer me that deathless death

Good God, let me give you my life (x2)

No masters or kings when the ritual begins

There is no sweeter innocence than our gentle sin

In the madness and soil of that sad earthly scene

Only then I am human

Only then I am clean

Amen. Amen. Amen

iyideğilim snrm

Bu dizi veya filmin ismi ?

Tuğçe Oğuz

Bir insanı sevmek, aşık olmak güzel bir şeyken insanlar LGBTİQ+ bireylere öfke ve kin kusarlar anlamıyorum.

Satou-chan

Sanirim kendimi anlamaya başladım. Bir kızdan hoşlanıyorum.

paii

yaptığın açıklama benş çok duygulandırdı...bu şarkıyı her dinlediğimde aklıma eski kız arkadaşım geliyor... eski demek ne kadar doğru? ona olan aşkım hala alev alev yanıyor..

Sanane Xgvijodyhjo

Biseksüel olduğumu ailem öğrendi alt kattalar bağirmalarını hakaretlerini dinliyorum onlara gönderilen bı belayım bı sorumluluk kutusu gibi atamazlar ama bakmazlarda

katyperry igmgvjgb

Bisexüelim ama babam homofobik ona söyleyemiyorum

kapıcı veysel dedi veysel

homofobik bir ailede yaşayan bir lgbt bireyi olarak dünyaya gelip, yönelimimi ilkokulda farketmiştim çok küçüktüm zaten bilmiyordum ne demek olduğunu.
ortaokul 8. sınıfta tam olarak kavrayabilip,biseksüel olduğumun farkına vardım. tabii aileme söylemek istiyordum hem de çok fazla. annem bana hep "benden bir şey saklama" derdi. ben ise,hiç saklamamıştım ondan. bir keresinde anneme "lgbt hakkında ne düşünüyorsun" demiştim annem de, "sen onlar gibi mi olmak istiyorsun? tamamen günahkarlar" dediği için ben de konuyu hemen kapattım.
ikinci açışımda odama çağırıp, korkmadan "ben onları destekliyorum" diyebilme cesaretini toplamıştım ama, annem tabii ki bana "onları destekleme onlar para için yapıyorlar" dedi. "peki saygın var mı?" diye sorduğumda da "onlara asla saygı duymam" dedi. sustum sadece susmakla yetinip,annem odamdan ayrıldığında sessizce gözyaşlarımla başbaşa kalmayı seçtim.
ve üçüncü denemem bugün oldu. anneme "lgbt bireyleri sence idam edilmeli mi?" diye sorduğumda "evet çünkü bu sapıklık ,dinimizde yasak" dedi. yanında ağlamamak için biraz annemin yanında oturup, odamda ağzımı kapatarak ağlamaya başladım.
özür dilerim anne... özür dilerim iki cinsten de hoşlandığım için. bana destek çıkıp,"bu senin hayatın" demeni o kadar çok isterdim ki...
seni seviyorum anne...teşekkür ederim...

Ahnad Ahmah

LGBT üyesi değilim açıkçası daha küçüğüm . Bu konu hakkında çok fazla düşünce duydum çevremden çoğunluğu belki de hepsi LGBT üyelerini karşıydı . Bir erkeğin kadın kıyafeti giymesi bence normal . Kıyafetlerin cinsiyeti yoktur. Bir gün annemle teyzem konuşuyorlardı , bir haber vardı Facebook ta iki erkeğin evlenmesi ile ilgili . Annem ' bu ne ya ' falan dedi . Biliyorsunuz geçenlerde deprem oldu annem ve teyzem söyle dedi ' Kesin bu bir ceza. İki kadın evleniyor iki erkek evleniyor bunlar yüzünden hep ' diyordu . Hayır bununla ne alakası var ki . İki kadın birbirini sevebilir yani duygular kontrol edilemez demek istedim ama sustum... diyemedim . Her ne kadar büyük sayılmayan bir yaşa sahip olsam da LGBT veya GAY olayları saygı duyulmalı insanların kendi tercihleri çok iyi anlatamadım biliyorum sadece herkes bir şeyler yazmıştı bende yazmak istedim . Yorumları okurken sebepsizce gülümsedim ' Vaybe böyle güzel düşünün insanlar var ' diyerek . Umarım bir gün herkesin tercihine , hayatına saygı duyulur ve ' hastalık' olarak nitelendirilmez.

esma bahçe

Çeviri videolarının altına yorum yapan insanalar gibi insanlar karşıma çıksın lütfen başka bir şey istemiyorum.

sude ve ötesi

kaderimi skm

Kim Hana

Bir kızdan hoşlandım ve bu kız hetero ve en kötüsü de parmağında yüzük var büyük ihtimalle sevgilisi ile sözlenmiş her gün o yüzüğü gördüğümde içimden bir şeyler kopuyor ama malesef unutamıyorum . Arkadaşlarıma söylediğimde geçici olduğunu söylüyorlar ama geçmiyor.

okyanus okyanus

Farklı olacağım diye gri oluyorsunuz.Sonra kendinizi gökkuşağı zannediyorsunuz.Gerçek gökkuşağı aynı anda birden çok ve farklı yeteneklere sahip olmaktır.

Saudade

Zamanında bunu bir Hetero ve başka bir hesap ûzerinden izliyordum ♡
Şimdi Biseksûel olmaktan mutluluk duyan bir insan olarak izliyorum... ♡♡
Teşekkûr ederim ♡

hyt hanim

Aklınızı başınıza toplayın gerçeği ararken yanlış şeyler yapmayın. Ömrünüz boşa geçer

Wo Ai

Keşke biseksüel bir arkadaşım olsaydı beni anlayan birisi...

Ýuuki Álita

Kim demiş kapalılar LGBTQ+ bireyi olamaz diye

Adım Yok

Kimden hoslanıcanızı seçemiyorsanız o kişinin cinsiyetini de seçemezsiniz?

sunflower

bugün doğum günüm, o hariç herkes kutladı. ondan başkasını istemiyordum oysa ki :')

sad forever

Başkalarına kızlardan hoşlanmıyorum derken içimin gitmesi, sevgilimin kız olup erkek gibi onlara anlatmam... Ne zaman kurtulacağım acaba.

Çiğdem

Homofobikler, lütfen pis düşüncelerinizi kendinize saklayın. Bu arada LGBT bireyi olan kardeşlerim dayanın elbet birgün sizi anlayacak kişiler çıkacaktır. Sizi çok seviyorum ❤
AYRICA LGBT HASTALIK DEĞİLDİR!

Ciao Amore

Videoda kullanılan görüntüler bir film/dizi'ye ait değildir.
Müzik videolarıdır. Edit Mermaid Hotel kanalına aittir.

sütlaç severim

ben kız arkıma aşıktım bunu söylemiştim ve bi süre konuşmayalım demişti

Suga'nin Patisi

En gicik olduğum şey bioya lgbt falan yazmak ağa bir erkek ben erkeğim kızlardan hoşlanıyorum yazmıyorsa bence dizinde gidip lgbt yazmanıza gerek yok normal bir şey olduğunu böyle kanitlayamayiz(eş cinsellige karşı değilim destekliyorum)

bahar algün

Videodaki görüntülerin hangi müzik kliplerinden olduğunu söyleyebilir misiniz?

ay _ leMa

Çok güzel olmuş şarkı da müqq :)

Gece

böyle olmak hoşuma gidiyor, ama

Sicario hub

Bu dünya bi kere lgbt desteklemiycem ama dünya o kadar kısa ki lgbt nefret edecek kadar yeterli degil

Deniz eylül Akdeniz

Eşsiz coverı yapan kişi kim acaba?

y.e.ö i

Ben dua ediyor hemde günah işliyor

de0us

Bir kızı seviyorum, 3 aydır aklımdan bir dakika çıkmıyor kafayı yiyor gibi hissediyorum. İşin kötü tarafı arkadaş bile değiliz benden haberi bile yok, birkaç kere konuştuk ama hiçbir zaman devamı gelmedi. Ufak bir mesajında bile ne kadar mutlu olduğumu bilse ne yapardı acaba diye düşünüyorum hep. Acaba engeller miydi, yoksa karşılık verir miydi? Sanırım buna cesaret edemeyeceğim. Kaybetmektense uzaktan bakacağım ona. Umarım bir gün benimle olursun güzelim..

Clexav

Sevdiğim kız biseksüel şanslıyım galiba

ceren çil

Desteklemem Bireyde Değilim Ama Saygı Duyarım

Shine Shadow

Hey, Purple! Herkes yeryüzünde güzelken, sen boşlukta, benimle güzelsin. Bu mutlak boşlukta kendi dünyamızı yarattığımızda, geceyi ikimizin rengine boyayacağım. O geceyi süsleyen ay da sen olacaksın.

Bir de şey... Hayatımı, sana ithaf ettim..biliyor muydun?

Malone

şu sıralar fazla düşünüyorum bu konu hakkında. sanırım yönelimimi fark etmeye başlıyorum ve bu beni korkutuyor. henüz 14 yaşındayım, en yakın arkadaşıma karşı adlandıramadığım bir takım hisler (?) beslemeye başlamışım gibi hissediyorum. bundan korkuyorum. dışlanmaktan, ailemin beni dışlamasından. en yakınımın bana nefret dolu cümleler söylemesinden... kafam allak bullak. hiçbir şey düşünemez oldum ve bu durum ben çok sıkboğaz ediyor. ilk defa buraya açtım hislerimi. rahat hissetmiyorum ama yine de insanlarla gerçek kimliğimi göstermeden de olsa bu konu hakkında iletişime geçebildiğim için mutluyum.

Bir keresinde anneme lafı dolandırarak bu konuya nasıl baktığını sormuştum. üstü kapalı bir şekilde bilemem dedi ve birkaç cümle ile geçiştirdi beni. babama da aynı şekilde sorduğumda, cevap alamadım. bir kere de anneannem bu konu hakkında DURUP DURURKEN 'öyle insanlarla arkadaşlık yapmayın' deyip yüzünü buruşturdu. Anneannem olduğu için bir şey diyemiyorum, babamın cevap vermemesine susuyorum, annemin 'bilemem' demesini üstelemiyorum... çok korkuyorum çünkü.

Eğer gerçekten LGBT bireyi olduğumu anlamaktan çok korkuyorum.

/kastettiğim şey utanmak değil, dostlarım. çevrenin nefretinden korkmak. korkunun sonucunda yapabileceğim şeyleri bilmek./

note: her bireyi destekliyorum,kimseyi yadırgamıyorum bu arada.

Gülsüm Albayrak

Asexuelim ama bunu seviyorum

Melike Aydin

Küçükken kızı olmuştum ve şimdi biseks olduğumu farkediyorum ve küçükken en sevdiğim şarkının anlamını bilmiyodum

Ýuuki Álita

Bu tür çevirilerdeki yorumları okuyarak güç buluyorum, teşekkürler iyi ki varsınız ve umarım gelecek bize daha iyi seçenekler sunar. Açıkçası bir bisex olarak umudum var yeni nesil olarak Dünya'daki her şeyi olmasa da çoğu şeyi daha iyi hale getireceğiz ✊

esra ,

Homofobik insanlar sevilmeye layık değil

nazar yener

Tüh ya çok sevmiştim şarkıyı ama benim icin degilmis nasil dinliyip ask acisi cekecem simdi SNSKDJEIJDIWJDISIIX9W

• Bettuww

2:54

fezaya aysima

biz hasta değiliz aksine diğer insanlardan daha sağlıklıyız daha farklıyız özeliz

Melike Aydin

Bu şarkıyla bu yorumları okumak çok hoş

ASYA SCAMANDER

LGBT BİR HASTALIK DEĞİL. HOMOFOBİK ZİHİNLER HASTA. SOKUN KAFANIZA ŞUNU.

#FOREVERLGBT

queen hwasa

Bana bunları yaşattığı için tanrıdan nefret ediyorum

Ela Kaya

Niye böyle filmlerde çıplaklık ve çok fazla cinsellik var barlara gidip,cinsel birliktelige girip kendilerini fahişe gibi gösteriyorlar lgbt ciler yanlış anlamayın objektif bakış açısından söyledim kötü bir niyetim yok linçlemeyin

Gustavo Fring

Bugün kar o kadar güzel yağdıki etraftaki herkes sevdikleriyle eğleniyordu ben ise kulaklığımla şarkı dinleyip onlara imrenerek bakıyordum. Senden herzaman nefret edicem çünkü pespembe mükemmel sandığım dünyamı yıktın şimdi ise paramparçayım.

しのび のく

Şey merhaba. Size birşey sormak istiyorum. Uzun süredir sanal arkadaşım var. Birbirimizin arkadaşıyız. Realdeki arkadaşlarımdan daha yakın. Onu seviyorum ama arkadaşçamı emin değilim. Onunla yazışırken yüzümde tebessüm oluşuyor, onunla gülüyorum, onunla ağlıyorum. Onu üzenleri dövmek istiyorum. Onunla konuşurken kendimi garip şekilde fazla iyi hissediyorum. Beni kırabilen, beni güldürebilen tek kişi. Gerçekten ilk defa birisine güvendim. İlk defa birisine bağlanmış gibi hissediyorum. Bazen kalbim hızlanıyor. Mesajıma cevap vermediğinde onu merak ediyorum. Bazen birşey söyleycekten ayı şeyi ben daha önce söylüyorum. Aklını okuyorum gibi. Onun hislerini çok iyi anlıyorum. O ağladığında kendimi çok kötü hissediyorum. Ondan hoşlanıyormuyum yoksa arkadaş olarak mı seviyorum bilmiyorum. Umarım birisi bana yardımcı olur. Burdakilere güveniyorum çünkü ben bir kız olarak bir kızdan hoşlanıyor olabilirim. Ve buradaki kimse beni bunun için yargılamaz.

Bayan Koala

Daha önce burada herkes gibi kendi hikayemi paylaşmıştım, o hikaye bitti arkadaşlar ve sonunu hiç sevledim

eylül

Yoruyorsun beni güzelim. Seni hep uzaktan izleyerek sevdiğimi, yanıma geldiğinde bir daha bırakmayacağımı bile bile yoruyorsun.

nida Türker

*Beni kiliseye götür
Yalanlarınızın tapınağında bir köpek gibi ibadet edeceğim*

Pepper

Yorumlara bakıyorum da herkes iyi,kötü birşeyler yaşamış.Ailelerine kendilerinden bahsedebilmiş,ben daha bunu nasıl yaparım diye düşünüyorum.Benim ailem zaten bir garip

İlayda Irmak

Yelda Blimy

anneme lez olduğumu söyledim ve beni bundan dolayı değilde benim böyle olduğum için evlatlıktan reddeteceğini düşündüğüm için azarladı annem mükemmel birisi umarım sizinde aileleriniz böyle tepkiler verir #loveislove

ölüyorum umrunda mı

Güzel bir klip olmuş

Yağmur Yokuşoğlu

Herkesin kendi kararı ama yani iğrenç gözüķüyor yani şimdi kız kıza öpüşünce ve allah onlara daha zor bir sınav vermiş onlar böyle seyler yapmasınlar belli etmesinler işte o zaman sevap yani kuranı kerimdede söylüyor bunu

Jungkook Cooky

Bisex olmaktan hiç utanmıyorum,rahatsız olmuyorum. Homofibiklerin dedikleri iğrenç, kalp kırıcı şeyler zerre umrumda değil. Önemli olan cinsiyet değil sevgi bağıdır, kalptir. Yanlız değiliz♥

Aynur Mikayilova

şarkı çok iyi geliyor heleki LGBT bireyiysen kat kat iyi geliyor sarkı dinlerken yorumlari okumakta iyi geliyor yorumlarda homofobik görmedim çok şükür galiba bu sayfaya özel bi durum ben biseksüelim ve bundan hic bir zaman utanmadım utanmamda tüm LGBT bireylerinin hepsi tatlı translar,gayler,lezbiyenler,biseksüeller+

Rose

Biseksüel biri olarak gözlerim dolu dolu izledim videoyu❤

gamze altıntaş

eğer arada buralara uğruyorsan, seni her şeye rağmen çok seviyorum

Selenay skz

‘Ben sadece insanım’

Eylül Özsaraç

insanların lgbt ile dalga geçmeleri çok iğrenç. aileme lezbiyen olduğumu söylediğimde bana bağırmaları çok ağrıma gitmişti. ama pişman değilim :)

imshininlikegloss

@Taegguk  (kesin yanlış yazdım) senin yorumun en iyisi dostum.

FLACKO

Aman aman nereye geldik

li lina

Bana yardım edebilir misiniz? Biseksüelim ve aileme açılmak istiyorum ama tepkilerinden korkuyorum. Onlara üstü kapalı şekilde LGBT hakkında düşüncelerini sorduğum zaman bana onun iğrenç birşey olduğunu söylediler. Gerçekten çok üzüldüm. Ben LGBT bireyiyim. Ailem fark etmeden bana iğrençsin dedi. Lütfen yardım edin. Beni nasıl olduğum gibi kabullenirler?

gods menu

insanların cinsiyetlerine değil, onların kişiliğine aşık olmak önemli olan.

gamze altıntaş

g’
07.01.19
love u<3
bana önerdiğin bu ilk şarkıyı asla aklımdan çıkarmayacağım
‘gönderileceğim tek cennet seninle yalnız olduğum zamandır’

yorgunum:

Size günahlarımdan bahsedeceğim, siz de bıçaklarınızı bileyebilirsiniz...

jungkookusuo

Hisleriniz ve olduğunuz kişiyi sevin ve gurur duyun, her biriniz çok özelsiniz kimin ne dediği önemli değil. Her zaman yanınızda olabilecek biri vardır sadece onu bulmanız gerek❤️ Sizi seviyorum

naso

bu şarkı bizimdi önceden dinliyor musun hala bilmiyorum benim güzel gökyüzüm iyi ol mutlu ol ben yine bu şarkıyı duyduğumda sen geleceksin aklıma 20yıl geçse bile eğer görürsen bu yorumu çok sevdim seni ama yeterince cesur değildim özür dilerim

Juno

İnsanları tercihlerine göre değil kişiliklerine göre değerlendirin.

Wo Ai

Hasta değilim böyle yaratıldım.

Gacha SKP girl

AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR
KİMİ SEVECEĞİMİZİ SEÇMEYİZ

almedia garcì

"Kilisem bana hiçbir şey vermiyor."

bay virüs

Kızın she yerine he demesinin sinir bozuculuğu

y.e.ö i

Günah ulan gunaaaaaaah

İsabel The Fujoshi

Lgbt değil homofobi hastalıktır ! 2 gün önce lezbiyen olduğum için instagramda linç yedim..

falan filan

B.A.R.A R.E

Ya bişey sorucam miilet baan soruyor neden gay sın kardeşim sana soruyor muyuz neden heterosun diye allah aşkına ne boş insanlar var bir de üstüne bunu bir tercih olduğunu savunuyorlar bakın bu bir dürtüdür yani nasıl analtabilirim bilmiyorum ama sen dişil birini gördüğün zaman için kıpır kıpır oluyorsa bende eril birey olarak eril bireyi görünce için kıpır kıpır oluyor bu böyle ve ben bunu istemedim bu doğuştan var olan bir iç güdü alllah aşkına umarım daha fazla boş yapan insanlar çıkmaz PAUL ADELSTEİN ( KELLERMAN ) SANADA AŞIĞIM BU ARADA EVLENME ŞANSIM OLSA 1 SANİYE DAHİ DÜŞÜNMEM <3 <3 Olduğunuz kişi ile barışık olun insanlar her zaman konuşur ama biz gerçek mutluluğu arıyoruz lütfen aldırış etmeyin olduğunuz kişi olun ve onu sevin sizleri seviyorum

katyperry igmgvjgb

Ölünce mi bizi anlayacaklar

thoe

biseksüel biri olarak şuan kendimi yanlız hissetmiyorum <3333

BooCek

Bok gibi

Miraç ABAY

LGTB'yi kesinlikle desteklemiyorum çünkü bu büyük bir günah Allah bize bunu yapmamız için emir vermiş ve bazılarımız Allah'ın emirlerine karşı geliyor. Desteklemiyorum destekliyenleride kınıyorum...

Wo Ai

Lgbt destekleyen bir arkadaş isterdim kendime çevrem nefret ediyor diye gizlemek zorundayım :(

Rween'

Biosuna lgbt yazıp ilgi çekmeye çalışmadıktan sonra cok da şeetmeyin

Ela Kaya

Ya şöyle şeyleri paylaşmayın lütfen burda çocuklarda giriyor
Ve ergenleri özendiriyorsununuz cidden daha ne oldugunu bilmeden kendini bunu yaptığinı söyleyerek havalı göstermeye çalışanlar var.
Yaş kısıtlaması gelmeli

lili sweet

haziran 2 dinliyorum aglıyorum

emine ercan

Eskiden bende destekler'dim ama dışarıda oyun oynuyoruz ben ve arkadaşlarım ablam da var kuzenim de konu birden lgbt geldi çok saçma fln dediler ve günah fln dediler Allah bilir ben orda destekliyorum deseydim ne olurdu günah olduğunu duyduktan sonra desteklemekten vazgeçtim

rumeysa sever

EĞER Bİ SORUNU HAKKINDA KONUŞMAK İSTEYEN VARSA BANA YAZABİLİR. YORUMLARI OKUDUM VE ÇOĞUNUN TOPLUM TARAFINDAN SIKINTISI OLDUĞUNU GÖRDÜM. KONUŞMAK İSTERSENİZ BANA YAZMANIZ YETER. İNSANLARI DİNLEYEN BİRİYİM

ana69xoxo

TAKE ME TO CHURCH (KOLAY OKUNUŞ)
MAY LAVIRS GAT HUMIR
ŞİİZ DI GİGIL ET E FÜNURIL
NOVS EVRIBADİS DİSEPRUVIL
AY ŞULD-HEV VÖRŞİPD HÖR SUUNIR
İF DI HEVINS EVIR DİD SİPİK
Şİ İS DI LAST TURU MAUTPİİS
EVRİ SANDEYS GEDİNG MOR BILİİK
E FIREŞ POİZIN İİÇ VİİK
Vİ VÖR BORN SİK YU HÖRD DEM SEY İT
MAY ÇÖRÇ OFIRS NO EBSULUTS
Şİ TELS Mİ VÖRKŞİP İN DI BEDRUM
DI ONLİ HEVIN AYL Bİ SEND TU
İS VEN AY-M ELON VİT YU
AY VAS BORN SİK BAT AY LAV İT
KOMEND Mİ TU Bİ VELL
EYMEN,EYMEN,EYMEN
TEYK Mİ TU ÇÖRÇ
AY-L VÖRŞİP LAYK E DOG ET DI ŞIRAYN OF YOR LAYS
AY-L TEL YU MAY SİNS END YU KEN ŞARPIN YOR NAYF
OFIR Mİ DET DETHLIS DETH
GUD GAD LET Mİ GİV YU MAY LAYF
TEYK Mİ TU ÇÖRÇ
AY-L VÖRŞİP LAYK E DOG ET DI ŞIRAYN OF YOR LAYS
AY-L TEL YU MAY SİNS END YU KEN ŞARPIN YOR NAYF
OFIR Mİ DET DETHLIS DETH
GUD GAD LET Mİ GİV YU MAY LAYF
İF AYM E PEGIN OF DI GUD TAYMS
MAY LAVIRS DI SANLAYT
TU KİİP DI GADIS ON MAY SAYD
Şİ DİMENDS E SEKRİFAYS
DIREYN DI HOL Sİİ
GET SAMTİNG ŞAYNİ
SAMTİNG MİİTİ FOR DI MEYN KORS
DETS E FAYN LUKİNG HAY HORS
VAT YU GOT İN DI SITEYBIL
WE-HEV E LOT OF SITARVİNG FEİTFUL
DET LUKS TEYSTİ
DET LUKS PILENTİ
DİS İS HANGRİ VÖRK
TEYK Mİ TU ÇÖRÇ
AY-L VÖRŞİP LAYK E DOG ET DI ŞIRAYN OF YOR LAYS
AY-L TEL YU MAY SİNS END YU KEN ŞARPIN YOR NAYF
OFIR Mİ DET DETHLIS DETH
GUD GAD LET Mİ GİV YU MAY LAYF
TEYK Mİ TU ÇÖRÇ
AY-L VÖRŞİP LAYK E DOG ET DI ŞIRAYN OF YOR LAYS
AY-L TEL YU MAY SİNS END YU KEN ŞARPIN YOR NAYF
OFIR Mİ DET DETHLIS DETH
GUD GAD LET Mİ GİV YU MAY LAYF
NO MESTIRS OR KİNGS VEN DI RİÇUIL BEGINS
DER İZ NO SIVİDER İNNOSENS DEN AUR CENTIL SİN
IN DI MEDNIS END SOYL OF DET SED ÖRTLİ SİİN
ONLİ DEN AY EM HÜMIN
ONLİ DEN AY EM KILİN
EYMEN,EYMEN,EYMEN
TEYK Mİ TU ÇÖRÇ
AY-L VÖRŞİP LAYK E DOG ET DI ŞIRAYN OF YOR LAYS
AY-L TEL YU MAY SİNS END YU KEN ŞARPIN YOR NAYF
OFIR Mİ DET DETHLIS DETH
GUD GAD LET Mİ GİV YU MAY LAYF
TEYK Mİ TU ÇÖRÇ
AY-L VÖRŞİP LAYK E DOG ET DI ŞIRAYN OF YOR LAYS
AY-L TEL YU MAY SİNS END YU KEN ŞARPIN YOR NAYF
OFIR Mİ DET DETHLIS DETH
GUD GAD LET Mİ GİV YU MAY LAYFBEĞENİNDE ÜSTTE KALSIN :)

Miqgreey ً

Pride ayında aileme açıldım yönelimimi söyledim beklediğimin tam tersine bana sarıldılar birlikte ağladık (not: bisexualim)

stacy montgomery.

Bugün tekrar buraya geldim. Onu çok özlüyorum, en son arkadaşım intihar edeceği zaman onunla konuştum. Ama artık beni umursamıyor, ben bir yabancıyım onun için. Ben ne biseksüelim ne de lezbiyenim. Sadece onu sevdim, başka kızlara değil ona ilgi duydum. Ve artık çok geç, ona 04:04'de mesaj bile attığımda kalbimde acı oluyor. Doğum günümde doğum günümü kutlamıştı. Unutamıyorum bana sevdiği kızdan bahsettiğini. Keşke unutsam...

nyx goddess lady

I was born sick, but I love it.

Exo'nun çikolatalı keki

sevgilim,ne olur gel de beraber dinleyelim...lütfen...

Zeyşan Çakır

Hasta doğdum ama bunu seviyorum

Cevher Şulul

Yeter artjk
normal bisey gibi yorum yazilar yaziyosunuz valla cok degisik insanlarsiniz bunun yerine namaz kilip allaha sığınınyapmayin hepimiz olucez biraz hadis ve kuraan okuyun cehennemde azaplari ogrenin belki diyeceksiniz bu mal ne diyo ama gercekten yeter bi kuraana dinleyin iciniz rahatlicak yeter ama sizler yuzunuzden bizim halimiz mahfoldu lutfen birkezde olsa benim dedigim yapin eger olmazssa bana intagramdan ozel olarak birsuru kufredin ama yeter

Kiss whoever the fuck you want

Bu videoyu ilk izlediğimde o kadar hoşuma gitmişti ki her gün izlemeye devam ettim.O zamanlar eşcinsel olduğumun farkında değildim çünkü aşırı homofobik bir aileden geliyorum ve ailem eşcinselliği hastalık olarak görüyor.Fakat zaman geçtikçe ve yaşım ilerledikçe ailemden biraz farklı olduğumun farkına vardım(giyim vb.).İlk başlarda tuhaf geldi çünkü bu düzene alışık değildim ancak zamanla alıştım.Eşcinsel olduğumu anladığım zaman ilk ablalarıma söyledim çünkü ailemde sadece onlar beni anlardı(annem ve babamın 2. evliliği ve kardeşlerimin hepsi üvey,annemin 2 kızı ve babamın 1 kızı ve 1 oğlu var).Zaman biraz daha ilerleyince annem ve babamın ilişkisinin ne kadar mide bulandırıcı olduğunu öğrendim,babam ilk eşini annemle aldatmıştı ve ben de o aldatmadan doğan çocuktum.Bunun yanı sıra annem ve babamın geçmişte kardeşlerime ne kadar iğrenç davrandığını öğrendim.Anneme eşcinsel olduğumu söyledim ve bana “sadece kafan karışık,zamanla anlarsın” dedi ancak ben neyi sevdiğimi biliyorum.Her ne kadar ablalarım beni kabul etmiş olsalar da ebeveynlerime eşcinsel olduğumu asla söyleyemem çünkü biliyorum ki beni psikolojik tedavi görmem için hastaneye bile gönderebilirler.
Ama ne olursa olsun haklarımızı savunacağım ve bundan ölene kadar vazgeçmeyeceğim.
❤️

batu

"Bana bu ölümsüz ölümü vadedin" #PRIDE

iskskaks skekwksks

Eskiden kız kıza öpüşenler iğrençdir ya benide severlerse diyen 2 arkadaşım şuan LGBT destekliyor ve artık insanlar istediğini yapabilir diyorlar onlara LGBT'nin ne olduğunu anlatığımda artık lgbt bireylerinden değil homofomik insanlardan iğreniyorlar :) Demek ki bazı insanlar geç te olsa doğru şeyleri anlayabiliyor. Homofomik olmak bence aileden geliyor ailelerin ahlak anlayışından onlarda başta öyleydiler çünkü.

Nisa Koşan

Yukarda ALLAH VAR!!!

i miss you

love is love